Szarak na studniówce

Premiera wersji papierowej już w czerwcu!

Żyje się tylko raz! Chyba że w przeznaczenie ma się wpisaną krwawą zemstę na niezrównoważonym szkolnym prześladowcy.

„Szarak na studniówce” to kontynuacja „Królika w lunaparku”, która poruszy Cię rozpaczliwym starciem przykładnego ucznia Patryka z gnębiącym frajerów Stefanem i rozczuli powrotem znanych z pierwszej części Pawła i Kaśki. Dręczony kolejnymi wizjami chłopak i tocząca nierówną walkę z chorobą dziewczyna będą musieli wspólnie zmierzyć się z tytułowym Szarakiem, gdy ten postanowi rozpętać piekło na balu maturalnym.

Drugi tom to jeszcze więcej zagmatwanej, wielowątkowej fabuły, oblanej obyczajowo-fantastycznym sosem. Pozycja obowiązkowa dla fanów powieści innych niż inne.

Elementy produktów grupowanych
42,00 zł
main product photo
Wciąż się wahasz? Scrolluj dalej.

Cześć!

Nazywam się Michał Biarda i jestem programistą, któremu odbiło i zaczął pisać powieści. Co więcej, istnieją ludzie, którzy twierdzą, że to naprawdę kawał dobrej lektury. I nie, nie mam na myśli jedynie żony i matki, moich dwóch najwierniejszych fanek ;-).

Książki, które tworzę, są lekko zakręcone i nieoczywiste, ale po ostatniej kropce zawsze wszystko układa się w fascynującą całość. O spójność i logikę wydarzeń dba moja dusza informatyka, a o styl i język - fantastyczny zespół profesjonalnych redaktorów.

SmVzdGXFmyBzdXBlciE=

„Szarak na studniówce“ oczami innych

D. B. Foryś

Cztery osoby połączone ze sobą w sposób, jakiego się nie spodziewasz! Przygotuj się na zagadki, tajemnice, zwroty akcji i umysłowe łamigłówki tak zagmatwane, że nie będziesz mógł uwierzyć w ich finał. Ja przepadłam bez reszty i polecam koniecznie!

Magdalena Trubowicz

Tym razem Michał Biarda zaprasza do poloneza. Fascynująca kontynuacja niezwykłej powieści Królik w Lunaparku. Ekscytująca, niebanalna historia, która zwodzi na manowce nawet wytrawnego czytelnika.

Katarzyna Czarnecka-Kuc, Matka Książkoholiczka

Szarak na studniówce znajduje się na mojej liście top najlepszych książek. Zacznij czytać, a gwarantuję, że nie będziesz mógł się oderwać. Polecam!

Anna Dzięgielewska, OliWolumin

Twist za twistem i wspaniale skonstruowana fabuła z doskonale ukazanym efektem motyla. Jak dla mnie - majstersztyk!

Często zadawane pytania

Dla kogo jest ta książka?
Przede wszystkim dla tych, którzy przeczytali „Królika w lunaparku”. Na pewno dla dorosłego lub prawie dorosłego czytelnika, bo w książce znajdzie się i trochę przekleństw, i nieco krwi. Z pewnością dla kogoś, kto lubi niebanalne historie z nutką fantastyki.
W jaki sposób wysyłasz książkę?
Kurierem InPost lub do Paczkomatów InPost. Polecam tę drugą opcję, jest wygodna i tańsza.
W jaki sposób można zapłacić za książkę?
Zwykłym przelewem na moje konto albo płatnością online za pośrednictwem Przelewy24.
Czy wysyłasz książkę za pobraniem?
Nie, i na razie nie planuję tego typu wysyłki.
Czy wysyłasz książkę za granicę?
Nie, ale jeśli bardzo Ci zależy, napisz do mnie, może coś wymyślimy.
Czy książkę można kupić w księgarniach?
Nie, w tym momencie dostępna jest jedynie na tej stornie internetowej.
Czy przed lekturą książki trzeba koniecznie przeczytać „Królika w lunaparku”?
Tak. W „Szaraku na studniówce” mamy co prawda zupełnie nową historię, ale żeby dokładnie ją zrozumieć, czytelnik musi zaznajomić się z tomem pierwszym.

Premiera wersji papierowej już w czerwcu!

Elementy produktów grupowanych
42,00 zł
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), bo z pełnym brzuchem działa lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przeczytaj moją politykę prywatności, aby dowiedzieć się, co to dla Ciebie oznacza.