Szarak na studniówce

Żyje się tylko raz! Chyba że w przeznaczenie ma się wpisaną krwawą zemstę na niezrównoważonym szkolnym prześladowcy.

„Szarak na studniówce” to kontynuacja „Królika w lunaparku”, która poruszy Cię rozpaczliwym starciem przykładnego ucznia Patryka z gnębiącym frajerów Stefanem i rozczuli powrotem znanych z pierwszej części Pawła i Kaśki. Dręczony kolejnymi wizjami chłopak i tocząca nierówną walkę z chorobą dziewczyna będą musieli wspólnie zmierzyć się z tytułowym Szarakiem, gdy ten postanowi rozpętać piekło na balu maturalnym.

Drugi tom to jeszcze więcej zagmatwanej, wielowątkowej fabuły, oblanej obyczajowo-fantastycznym sosem. Pozycja obowiązkowa dla fanów powieści innych niż inne.

Elementy produktów grupowanych
42,00 zł
Cena promocyjna 33,60 zł Regular Price 42,00 zł
main product photo
Wciąż się wahasz? Scrolluj dalej.

Cześć!

Nazywam się Michał Biarda i jestem programistą, któremu odbiło i zaczął pisać powieści. Co więcej, istnieją ludzie, którzy twierdzą, że to naprawdę kawał dobrej lektury. I nie, nie mam na myśli jedynie żony i matki, moich dwóch najwierniejszych fanek ;-).

Książki, które tworzę, są lekko zakręcone i nieoczywiste, ale po ostatniej kropce zawsze wszystko układa się w fascynującą całość. O spójność i logikę wydarzeń dba moja dusza informatyka, a o styl i język - fantastyczny zespół profesjonalnych redaktorów.

SmVzdGXFmyBzdXBlciE=

„Szarak na studniówce“ oczami innych

D. B. Foryś

Cztery osoby połączone ze sobą w sposób, jakiego się nie spodziewasz! Przygotuj się na zagadki, tajemnice, zwroty akcji i umysłowe łamigłówki tak zagmatwane, że nie będziesz mógł uwierzyć w ich finał. Ja przepadłam bez reszty i polecam koniecznie!

Magdalena Trubowicz

Tym razem Michał Biarda zaprasza do poloneza. Fascynująca kontynuacja niezwykłej powieści Królik w Lunaparku. Ekscytująca, niebanalna historia, która zwodzi na manowce nawet wytrawnego czytelnika.

Katarzyna Czarnecka-Kuc, Matka Książkoholiczka

Szarak na studniówce znajduje się na mojej liście top najlepszych książek. Zacznij czytać, a gwarantuję, że nie będziesz mógł się oderwać. Polecam!

Anna Dzięgielewska, OliWolumin

Twist za twistem i wspaniale skonstruowana fabuła z doskonale ukazanym efektem motyla. Jak dla mnie - majstersztyk!

Często zadawane pytania

Dla kogo jest ta książka?
Przede wszystkim dla tych, którzy przeczytali „Królika w lunaparku”. Na pewno dla dorosłego lub prawie dorosłego czytelnika, bo w książce znajdzie się i trochę przekleństw, i nieco krwi. Z pewnością dla kogoś, kto lubi niebanalne historie z nutką fantastyki.
W jaki sposób wysyłasz książkę?
Kurierem InPost lub do Paczkomatów InPost. Polecam tę drugą opcję, jest wygodna i tańsza.
W jaki sposób można zapłacić za książkę?
Zwykłym przelewem na moje konto albo płatnością online za pośrednictwem Przelewy24.
Czy wysyłasz książkę za pobraniem?
Nie, i na razie nie planuję tego typu wysyłki.
Czy wysyłasz książkę za granicę?
Nie, ale jeśli bardzo Ci zależy, napisz do mnie, może coś wymyślimy.
Czy książkę można kupić w księgarniach?
Nie, w tym momencie dostępna jest jedynie na tej stornie internetowej.
Czy przed lekturą książki trzeba koniecznie przeczytać „Królika w lunaparku”?
Tak. W „Szaraku na studniówce” mamy co prawda zupełnie nową historię, ale żeby dokładnie ją zrozumieć, czytelnik musi zaznajomić się z tomem pierwszym.
Elementy produktów grupowanych
42,00 zł
Cena promocyjna 33,60 zł Regular Price 42,00 zł
Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), bo z pełnym brzuchem działa lepiej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Przeczytaj moją politykę prywatności, aby dowiedzieć się, co to dla Ciebie oznacza.